Szprotawa

Za zasłoną
Carver Alan Ames
Za zasłoną
Zawarte w tej książce refleksje to listy oraz przemówienia wygłoszone przez autora bestsellera Oczami Jezusa w wielu krajach świata. Ames dzieli się doświadczeniem potęgi Bożej miłości, mocy sakramentu pojednania, wartości małżeńskiej bliskości, a także rozważa korzenie zła dotykającego ludzi we współczesnym świecie. Podpowiada, w jaki sposób najpełniej adorować Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie, jak działają w naszym życiu Aniołowie i czym są niebo oraz piekło.

Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny - Szprotawa

ks. Ryszard Grabarski (2005-08-01)

Rezydenci

Szprotawa – 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00 (od IX do VI), 18:00 (od IX do VI); 19:30 (w VII i VIII) ; Śliwnik – 9:30