Chichy

Vita contemplativa
św. Grzegorz Wielki
Vita contemplativa
Zdajemy sobie sprawę, że odbiorcami pokaźnych tomów z serii „Źródeł Monastycznych” nie są wszyscy czytelnicy naszej księgarni. Te pozycje mają swoich specyficznych adresatów, a ich lektura nierzadko związana jest z pracą naukową, podejmowaną w ramach specjalistycznych studiów. Aby jednak pisma tak wybitnych autorów, jak św. Grzegorz Wielki, nie popadły w zapomnienie jako teksty „tylko dla fachowców”, przygotowaliśmy dla Państwa antologię fragmentów jego głównego dzieła, mianowicie Moraliów. W ten sposób chcemy uczynić je bardziej przystępnymi dla szerszego grona.

Parafia pw. św. Jana Chrzciciela - Chichy

ks. Adam Brzdęk (2007-08-01)

Chichy, Bobrzany, janowiec, Witków

Chichy