Torzym

Katolicki pomocnik towarzyski
Sławomir Zatwardnicki
Katolicki pomocnik towarzyski
"Podobno jest Pan praktykującym katolikiem. To dziwne, przecież sprawia Pan wrażenie człowieka myślącego. Jak można w dzisiejszych czasach wierzyć w nieomylność papieża, w zmartwychwstanie Jezusa. Czy naprawdę uważa Pan, że antykoncepcja jest grzechem? Jeżeli już chce Pan wierzyć w Boga, to po co Panu Kościół? Przecież to umierająca, zdegenerowana instytucja". Znasz to?

Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego - Torzym

ks. Sławomir Marciniak (2012-08-01)

• Sulęcińska 2
    66-235 Torzym