Sulęcin

parafia pw. św. Henryka

Czy dzieci nienarodzone idą do nieba?
ks. Arkadiusz Olczyk
Czy dzieci nienarodzone idą do nieba?
Ksiądz Arkadiusz Olczyk podpowiada słowa modlitwy, które niosą nadzieję, doradza, jak powinni zachować się najbliżsi i przyjaciele, zachęca do spojrzenia w przyszłość, podaję istotne informacje związane z pogrzebem i odpowiada na pytanie, które kiedyś zadała mu jedna z mam: „Czy nasze dziecko na pewno jest w niebie?”. Ta niewielka książeczka jest jak pomocna dłoń wyciągnięta w stronę wszystkich osieroconych rodziców.

Parafia pw. św. Henryka - Sulęcin

ks. Piotr Mazurek (1997-08-20)

Rezydenci

SULĘCIN – św. Henryka 11:00, 13:00, 19:00 - od VI do VIII tylko 13:00; – św. Mikołaja 7:30, 9:00, 10:30, 13:30 - od IX do V, 18:00; 20:00 - od VII do VIII; OSTRÓW – 12:30; ŻUBRÓW – 10:15; TURSK PDPS - 11:30