Krzeszyce

Nowenna do Ducha Świętego
Krzysztof Piskorz OCD
Nowenna do Ducha Świętego
W sposób szczególny jesteśmy wezwani do usilnego przyzywania Ducha Świętego. Pomocą w podjęciu praktyki nabożeństwa do Trzeciej Osoby Trójcy Przenajświętszej może być ten modlitewnik, w którym znajdziemy różne modlitw do Ducha Świętego (litanie, nowenny oraz modlitwy Świętych).

Parafia pw. św. Antoniego Padewskiego - Krzeszyce

ks. Jarosław Leśny (2016-11-12)

Kancelaria

Wtorek od godz. 18.30 do godz. 19.00, sobota od godz. 10.00 do godz. 11.00. W sprawach pilnych o każdej porze.

KRZESZYCE – 8:00, 12:30; KRASNOŁĘG – 9:30; MUSZKOWO – 11:00; OKSZA – 9:00; PRZEMYSŁAW – 10:15; ZASZCZYTOWO – 11:30

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.