Krzeszyce

Oto ty, Adamie
Maria Szamot
Oto ty, Adamie
Na kartach sześciu rozdziałów (Na początku…, Przebudzenie niewiasty, Siedem razy słabość, Cztery słowa wolności, Dwie ufności, Ani jedna jota… ) Oto ty, Adamie –autorka dochodzi do sedna rozważań na temat istoty ludzkiego życia, tj. odnalezienia odpowiedzi na pytanie o to, kim tak naprawdę jest człowiek.

Parafia pw. św. Antoniego Padewskiego - Krzeszyce

ks. Jarosław Leśny (2016-11-12)

Kancelaria

Wtorek od godz. 18.30 do godz. 19.00, sobota od godz. 10.00 do godz. 11.00. W sprawach pilnych o każdej porze.

KRZESZYCE – 8:00, 12:30; KRASNOŁĘG – 9:30; MUSZKOWO – 11:00; OKSZA – 9:00; PRZEMYSŁAW – 10:15; ZASZCZYTOWO – 11:30

Dzikie serce

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.