Krzeszyce

Miłosierdzie Wcielone
Krzysztof Wons SDS
Miłosierdzie Wcielone
To książka dla tych, którzy pragną przeżyć wyjątkowe rekolekcje. Zaproszenie na drogę, którą Jezus prowadził Faustynę: od słuchania i trudności w posłuszeństwie Słowu (lectio) do konfrontowania się ze Słowem (meditatio), przez modlitwę wydobywającą się z wnętrza (oratio) aż po dar nowego spojrzenia na wszystko oczami Boga miłosierdzia (contemplatio).

Parafia pw. św. Antoniego Padewskiego - Krzeszyce

ks. Jarosław Leśny (2016-11-12)

Kancelaria

Wtorek od godz. 18.30 do godz. 19.00, sobota od godz. 10.00 do godz. 11.00. W sprawach pilnych o każdej porze.

KRZESZYCE – 8:00, 12:30; KRASNOŁĘG – 9:30; MUSZKOWO – 11:00; OKSZA – 9:00; PRZEMYSŁAW – 10:15; ZASZCZYTOWO – 11:30

Ewa czuje inaczej

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.