Krzeszyce

Odkrycie
Ruben Gonzalez, Matt Phillips
Odkrycie
Być „mistrzem” to nie kwestia pieniędzy lub władzy. To przekonanie, że możemy być najlepsi we wszystkim, co robimy – od najprostszych zajęć domowych lub sportowych aż po najbardziej złożone transakcje handlowe; to podejście do każdej sfery naszego życia z absolutną determinacją, by wykorzystać do maksimum wszystko, czym zostaliśmy obdarzeni.

Parafia pw. św. Antoniego Padewskiego - Krzeszyce

ks. Jarosław Leśny (2016-11-12)

Kancelaria

Wtorek od godz. 18.30 do godz. 19.00, sobota od godz. 10.00 do godz. 11.00. W sprawach pilnych o każdej porze.

KRZESZYCE – 8:00, 12:30; KRASNOŁĘG – 9:30; MUSZKOWO – 11:00; OKSZA – 9:00; PRZEMYSŁAW – 10:15; ZASZCZYTOWO – 11:30

Urzekająca

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.