Kołczyn

parafia pw. św. Stanisława Kostki

YOUCAT Biblia młodych

Biblia młodych to najnowszy tytuł międzynarodowej, bestsellerowej serii YOUCAT. W sposób kreatywny zachęca do poznawania Pisma Świętego. Nie jest to cała Biblia, celowo zostały wybrane takie obszerne fragmenty ze wszystkich ksiąg, które pozwolą młodemu czytelnikowi poznać najistotniejsze treści Pisma Świętego, ale go nie zniechęcą obszernością.

Parafia pw. św. Stanisława Kostki - Kołczyn

ks. Adam Pawłowski (2007-09-23)

• ul. Leśna 17a
    66-439 Kołczyn