Smolno Wielkie

Grunt pod nogami
Ks. Jan Kaczkowski
Grunt pod nogami
Jak wygląda relacja ks. Jana z Bogiem? Jakie wartości są mu najbliższe? Które fragmenty Ewangelii są dla niego najważniejsze? O czym chce zdążyć opowiedzieć tłumom, które przychodzą na jego msze, a jakie słowa zachowuje dla pacjentów swojego hospicjum?

Parafia pw. Chrystusa Króla - Smolno Wielkie

ks. Sławomir Kukla (2003-10-07)

Smolno Wielkie, Ostrzyce - (4 km), Podlegórz - (11 km), Radowice - (9 km), Smolno Małe - (3 km)

WIELKIE – 9:00, 13:00; OSTRZYCE – 12:00; PODLEGÓRZ – 10:30

Po II wojnie światowej teren obecnej parafii został zamieszkany przez ludność polską, pochodzenia wschodniego. Początkowo Smolno Wielkie było filią parafii Klenica.

Warto naprawić małżeństwo