Łęgowo Sulechowskie

Adhortacja Apostolska Gaudete et exsultate
Papież Franciszek - Jorge Mario Bergoglio
Adhortacja Apostolska Gaudete et exsultate
Najnowsza adhortacja Ojca Świętego Franciszka  – "Gaudete et exsultate" (Cieszcie się i radujcie) przypomina o powszechnym powołaniu do świętości. Papież pisze: "Pan chce od nas wszystkiego, a to, co oferuje, to życie prawdziwe, szczęście, dla którego zostaliśmy stworzeni. Chce, abyśmy byli świętymi i nie oczekuje, że zadowolimy się życiem przeciętnym, rozwodnionym, pustym". I mocno podkreśla: "Wszyscy jesteśmy powołani, by być świętymi, żyjąc z miłością i dając swe świadectwo w codziennych zajęciach, tam, gdzie każdy się znajduje".

Parafia pw. św. Stanisława Biskupa - Łęgowo Sulechowskie

ks. Olgierd Banaś (1990-08-24)

Łęgowo Sulechowskie
    66-111 Nowe Kramsko