Klenica

parafia pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny

Sychar. Ile jest warta Twoja obrączka?
Anna Jedna
Sychar. Ile jest warta Twoja obrączka?
Książka „Ile jest warta twoja obrączka” Anny zachwyca... prawdą. W niej wszystko jest prawdziwe, bo wydarzyło się (i nadal się dzieje) naprawdę. Prawdziwe są opisywane sytuacje, prawdziwe reakcje ludzi, prawdziwe ich przemiany, prawdziwe i głębokie wybaczenie małżonkowi, który odszedł, prawdziwe czekanie – choćby na najmniej prawdopodobny – powrót współmałżonka, prawdziwe i szczere dostrzeżenie swego udziału w tragedii rozbicia rodziny, wreszcie prawdziwe nawrócenie i zaufanie Panu Bogu, że czemuś dobremu ma to wszystko służyć.

Parafia pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny - Klenica

ks. Grzegorz Kniaź (2007-10-01)

Klenica, Dąbrówka, Swarzenice

• B. Chrobrego 66
    66-133 Klenica
  • tel.: 68-352-35-11

KLENICA – 8:00, 12:00; DĄBRÓWKA – 10:30

Dzikie serce

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.