Cigacice

Różaniec za zmarłych cierpiących w czyśćcu
s. Anna Czajkowska WDC, s. Irena Złotkowska WDC
Różaniec za zmarłych cierpiących w czyśćcu
Z prawdziwie dziecięcą ufnością powierzamy naszych bliskich zmarłych wstawiennictwu Matki Najświętszej, pamiętając, że właśnie Bogu spodobało się, żeby Jego Syn przez Maryję przyszedł do człowieka. Chrystus, dając nam Maryję za Matkę zapragnął, aby człowiek tą samą drogą przyszedł do Boga. Zawierzając pośrednictwu Niepokalanej Dziewicy, prowadźmy do nieba - tą znaną modlitwą - zmarłych, którzy oczyszczając się, oczekują naszej pomocy.

Parafia pw. św. Michała - Cigacice

ks. Jerzy Filipkowski (2010-08-02)

Cigacice, Górzykowo - (1 km), Leśna Góra - (1 km), Małe Górki - (1 km), Nowy Świat - (3 km)

• Szkolny 12
    66-131 Cigacice
  • tel.: 68-385-12-32

Parafia powstała z podziału parafii p.w. Podwyższenia Krzyża Św. w Sulechowie. Mieszkańcy parafii pochodzą z różnych regionów Polski, przeważnie z ziem kresowych i Wielkopolski.

Warto pokochać teściową