Cigacice

Integracja emocjonalna
Anna A. Terruwe, Conrad W. Baars
Integracja emocjonalna
Ludzie jako jednostki społeczne bezwzględnie potrzebują emocjonalnego kontaktu z innymi osobami. Nie mogą oni jednak być otwarci na innych, jeśli wcześniej nie zostali obdarzeni bezinteresowną miłością. Bez tej afirmacji skazani są na niepewność własnej wartości.

Parafia pw. św. Michała - Cigacice

ks. Jerzy Filipkowski (2010-08-02)

Cigacice, Górzykowo - (1 km), Leśna Góra - (1 km), Małe Górki - (1 km), Nowy Świat - (3 km)

• Szkolny 12
    66-131 Cigacice
  • tel.: 68-385-12-32

Parafia powstała z podziału parafii p.w. Podwyższenia Krzyża Św. w Sulechowie. Mieszkańcy parafii pochodzą z różnych regionów Polski, przeważnie z ziem kresowych i Wielkopolski.

Urzekająca