Cigacice

Uzdrowienie jest darem Boga
Ewa Przewięźlikowska
Uzdrowienie jest darem Boga
Mój "przypadek" jest skomplikowany. Przeszłam przez prawie wszystkie możliwe terapie medyczne, m.in.: siedem operacji, chemioterapię, wyprowadzenie nefrostomii, urostomii i kolostomii. Tak, żyję teraz z trzema workami przymocowanymi do brzucha i nadal cieszę się z życia!

Parafia pw. św. Michała - Cigacice

ks. Jerzy Filipkowski (2010-08-02)

Cigacice, Górzykowo - (1 km), Leśna Góra - (1 km), Małe Górki - (1 km), Nowy Świat - (3 km)

• Szkolny 12
    66-131 Cigacice
  • tel.: 68-385-12-32

Parafia powstała z podziału parafii p.w. Podwyższenia Krzyża Św. w Sulechowie. Mieszkańcy parafii pochodzą z różnych regionów Polski, przeważnie z ziem kresowych i Wielkopolski.

Urzekająca