Bojadła

Józef milczący
Michel Gasnier OP
Józef milczący
Ewangelia poświęca Józefowi zaledwie kilka zdań. Józef pojawia się bez wyjaśnienia, nie znamy miejsca jego urodzenia, nie wiemy nic na temat jego młodości ani na temat okoliczności śmierci. Ewangeliści nie zanotowali żadnego słowa, które wypowiedział. Błędem byłoby jednak ocenianie wielkości i roli, jaką Józef odegrał w planie Bożym po tym, ile miejsca poświęcono mu w Nowym Testamencie.

Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus - Bojadła

ks. Stanisław Szura (2013-08-01)

Bojadła, Bełcze - (4 km), Kardno - (1 km), Młynkowo - (6 km), Pólko - (2 km), Przewóz - (6 km), Pyrnik - (4 km), Sosnówka - (2 km), Wirówek - (1 km)

• Kościelna 37