Strzelce Krajeńskie

Trzy mądrości
Marie-Dominique Philippe OP
Trzy mądrości
W żywej i przystępnie prowadzonej rozmowie o. Philippe dzieli się istotą swoich poszukiwań dotyczących człowieka oraz tajemnicy Chrystusa. Odwołując się do Arystotelesa, św. Tomasza z Akwinu i św. Jana Ewangelisty, przedstawia rozwój swojej oryginalnej myśli, poszukującej trzech mądrości: filozoficznej, teologicznej i mistycznej.

Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu - Strzelce Krajeńskie

ks. Jacek Makowiecki (2011-08-01)

Rezydenci

• Kard. St. Wyszyńskiego 2
    66-500 Strzelce Krajeńskie
  • tel.: 95-763-21-60

STRZELCE KRAJ. – św. Franciszka z Asyżu 7:00; MB Różańcowej 9:00, 10:30, 12:00, 15:00, 18:00; GARDZKO – 10:30; LICHEŃ – 12:00; DŁUGIE – 12:00 - II niedziela, 10:00 - wakacje; SŁAWNO – 9:00

Ewa czuje inaczej

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.