Ogardy

parafia pw. św. Stanisława Kostki

Święty Gabriel - Skuteczni święci

Święty Gabriel (1838-1862), zakonnik ze zgromadzenia pasjonistów, jeden z najbardziej ukochanych świętych, do grobu którego przybywa dwa miliony pielgrzymów rocznie. Święty, którego droga ku niebu prowadziła przez burzliwy i pełen pokus wiek dojrzewania. Żył zaledwie 24 lata, a po dziś dzień inspiruje młodych ludzi i wskazuje im, jak żyć mądrze i być szczęśliwym. Święty, za wstawiennictwem którego Bóg zsyła „deszcz cudów”, uzdrawia z chorób, uwalnia z nałogów, nawraca zatwardziałych grzeszników.

Parafia pw. św. Stanisława Kostki - Ogardy

ks. Henryk Kaliszuk (2005-08-01)

• Ogardy 23
    66-504 Ogardy