Ogardy

parafia pw. św. Stanisława Kostki

Zarządzanie, przywództwo a duchowość

Przedstawiamy Państwu jeden z rezultatów pierwszej konferencji „Zarządzanie, przywództwo a duchowość”, zorganizowanej w Opactwie Tynieckim w lipcu 2018 roku. Sama konferencja stanowiła swoiste podsumowanie działalności organizatorów, na którą składają się warsztaty prowadzone w ramach Benedyktyńskiego programu zarządzania, warsztaty „Duchowość lidera” oraz seminaria „Zarządzanie, przywództwo a duchowość”. Przez ostatnich dziesięć lat w warsztatach i seminariach wzięło udział około tysiąca osób z kraju i zagranicy.

Parafia pw. św. Stanisława Kostki - Ogardy

ks. Henryk Kaliszuk (2005-08-01)

• Ogardy 23
    66-504 Ogardy