Dębowa Łęka

parafia pw. św. Jadwigi

Kto z nas jest bez grzechu?
o. Jean-Philippe Chauveau
Kto z nas jest bez grzechu?
Tyle cierpienia trudno zmieścić w jednym życiu: dzieciństwo w rodzinie alkoholowej, przemoc psychiczna i fizyczna, wykorzystanie seksualne, poprawczak, gang… Zło otaczało go niemal nieustannie, nie mógł przed nim uciec. Nigdy nie czuł się bezpiecznie. Jak to możliwe, że człowiek tak okrutnie skrzywdzony przez alkohol, przemoc i gwałt zaczął nieść nadzieję i pomoc właśnie tym, którzy są uwikłani w uzależnienia, przestępstwa i prostytucję?

Parafia pw. św. Jadwigi - Dębowa Łęka

ks. Zbigniew Garbarek (1999-08-24)

Dębowa Łęka
    67-405 Osowa Sień