Śmieszkowo

Anioł przewodnik
ks. Bogusław Zeman SSP
Anioł przewodnik
Mały Ignaś to urodzony grzybiarz. Niestety, gubi się w lesie podczas jednej z wypraw na grzyby. Na szczęście wie, kto może zostać jego przewodnikiem do domu i prosi o pomoc Anioła Stróża. Jak skończy się ta przygoda? To już kolejna z książeczek dla najmłodszych z edukacyjnej serii Aniołek. Wdrukowana na kartonie o nieregularnym, ciekawym kształcie, przyciąga kolorami i uroczymi ilustracjami. A co najważniejsze, przez zabawę uczy ważnej prawdy, że każdy z nas ma Anioła Stróża, który troszczy się o niego.

Parafia pw. św. Andrzeja Apostoła - Śmieszkowo

ks. Henryk Pastuszka (2005-08-01)

Śmieszkowo
    67-410 Sława Śląska
  • tel.: 68-356-62-81

ŚMIESZKOWO – 8:00, 11:00; ŁUPICA – 9:30; POTRZEBOWO – 12:30

Warto być ojcem

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.