Ciosaniec

Ojca Leona myśli na dobry dzień
O. Leon Knabit OSB
Ojca Leona myśli na dobry dzień
Gdy planowałam kolejny cykl Myśli na dobry dzień zrodził się pomysł, aby ponownie zaprosić przed mikrofon Benedyktyna z Tyńca. W porannych felietonach Ojciec Leon zaproponował, że przedstawi Alfabet. Kolejne odcinki i prezentowane w nich hasła zaczynające się od poszczególnych liter alfabetu, to hasła dyktowane sercem. A żeby było dowcipniej to były emitowane w kolejności od litery Ź do litery A. Poszczególne felietony były związane z różnymi sferami życia człowieka.

Parafia pw. św. Michała Archanioła - Ciosaniec

ks. Aleksander Werstler (2017-08-01)

Ciosaniec, Bagno - 2 km, Droniki - 2 km, Rudno - 14 km, Szreniawa - 2 km, Świętno - 8 km, Wilcze - 15 km

• Ciosaniec 112
    67-411 Ciosaniec
  • tel.: 68-356-76-07

CIOSANIEC – 18:00 - sobota, 9:00; ŚWIĘTNO – 10:30, 13:15; WILCZE – 12:00

Krokodyl dla ukochanej

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.