Ciosaniec

Cenniejsza niż perły
Gary Thomas
Cenniejsza niż perły
Dobre małżeństwo nie przydarza się przypadkiem - i dobre małżeństwo nie trwa przypadkiem. Książek nie pisze się przypadkiem i biznesów nie rozwija się przypadkiem. Te przedsięwzięcia wymagają wyborów i wytrwałości. Kiedy zaczniesz działać, zamiast poprzestawać na pobożnych życzeniach, kiedy zaczniesz przejmować inicjatywę, zamiast użalać się nad sobą, staniesz się twórczą, aktywną kobietą, a taka właśnie osoba jest obrazem aktywnego Boga, który ją stworzył.

Parafia pw. św. Michała Archanioła - Ciosaniec

ks. Aleksander Werstler (2017-08-01)

Ciosaniec, Bagno - 2 km, Droniki - 2 km, Rudno - 14 km, Szreniawa - 2 km, Świętno - 8 km, Wilcze - 15 km

• Ciosaniec 112
    67-411 Ciosaniec
  • tel.: 68-356-76-07

CIOSANIEC – 18:00 - sobota, 9:00; ŚWIĘTNO – 10:30, 13:15; WILCZE – 12:00

Warto pokochać teściową

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.