Laski Lubuskie

Święta Teresa od Jezusa uczy modlitwy
Tomás Álvarez OCD
Święta Teresa od Jezusa uczy modlitwy
Zgodnie z myślą samej Teresy, autor tej książki pragnie nie tyle przekazać, czym jest modlitwa terezjańska, ile wskazać, jak ją praktykować. Nie chce uczyć, czym jest modlitwa, ale uczy, jak się modlić. Jest to książka, która pokazuje, że świat modlitwy jest dostępny dla każdego, może też spełnić rolę przewodnika po modlitwie.

Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny - Laski Lubuskie

ks. Jan Zych (2007-08-01)

Laski Lubuskie
    69-113 Górzyca Odrzańska
  • tel.: 095-759-31-85

LASKI LUBUSKIE – 11:00; PAMIĘCIN – 12:30; RADÓW – 14:00; RADÓWEK – 9:30

Miejscowość Laski Lubuskie znana jest już od 1317 r. Była posiadłością biskupów lubuskich, z siedzibą w Górzycy. Centrum kultu religijnego była Górzyca, a w niej katedra bpa Wilhelma z 1252 r. Informacja o budowie kościoła pochodzi z początku XVIII w. Po roku 1945 Laski Lubuskie należały do parafii NMP Królowej Polski w Słubicach. Erekcji parafii w Laskach dokonał bp W. Pluta. Powstała ona z podziału parafii: w Słubicach, Kostrzynie i Ośnie Lub.

Urzekająca