Kowalów

parafia pw. świętych Apostołów Piotra i Pawła

Medytacja Chrześcijańska
Ernest E. Larkin O. Carm.
Medytacja Chrześcijańska
Medytacja Chrześcijańska. Kontemplatywna modlitwa na dziś zawiera kilka wcześniej publikowanych artykułów na temat osobistej podróży duchowej o. Larkina do praktyki modlitwy prowadzącej do środka i Medytacji Chrześcijańskiej. Książka jest dialogiem dziedzictwa Karmelu z innymi współczesnymi wykładniami mądrości Ojców Pustyni. Zawiera wiele pomocnych rad dla początkujących na drodze kontemplacji i odkrywa nowe głębiny dla tych, którzy się już na niej znajdują.

Parafia pw. świętych Apostołów Piotra i Pawła - Kowalów

ks. Andrzej Gwóźdź (2011-12-17)

• Radowska 20
    69-114 Kowalów
  • tel.: 95-759-93-12

KOWALÓW – 8:00, 12:00; SERBÓW – 9:15 ; ŚWINIARY – 10:30; STARKÓW – 19:00 - sobota; SUŁÓW – 18:00 - sobota

Pierwsza wzmianka o parafii i kościele istnieje z 1360 r. Po roku 1945 miejscowość Kowalów należała do parafii Rzepin. Erekcji parafii dokonał bp Wilhelm Pluta. Powstała z podziału parafii w Rzepinie, Ośnie Lubuskim i Laskach Lubuskich. Przy erekcji nadano parafii tytuł p.w. Ducha Świętego, a kościół parafialny zachował swój dawny tytuł. Zmiany tytułu kościoła dokonał bp Józef Michalik w 1989 r.

Warto pokochać teściową