Boczów

parafia pw. Matki Bożej Królowej Polski

Jak rozmawiać z córką o seksie?
Wendy Elizabeth Chapin
Jak rozmawiać z córką o seksie?
Każdy rodzic staje pewnego dnia przed wyzwaniem, jakim jest rozmowa o dojrzewaniu, także w aspekcie płciowości człowieka. W jakich okolicznościach i kiedy podjąć ten temat, a przede wszystkim – co zrobić, by dziecko otworzyło się na dialog. Autorka książki Jak rozmawiać z córką o seksie? udowadnia, że nawet w dzisiejszym świecie – zdominowanym przez media epatujące erotyką – można sprawić, by dorastająca córka zrozumiała, że seksualność jest Bożym darem i to od nas samych zależy, jak ten dar wykorzystamy.

Parafia pw. Matki Bożej Królowej Polski - Boczów

ks. Andrzej Materyński (2018-08-01)

• Szkolna 2
    66-234 Boczów