Przytoczna

Rekolekcje (anty)kryzysowe
Wojciech Ziółek SJ
Rekolekcje (anty)kryzysowe
W "Rekolekcjach (anty)kryzysowych" Wojciech Ziółek SJ, wbrew panującym modom, podpowiada, jak bez unikania bólu i bez znieczulenia się dojrzale przejść przez kryzys. Bez naiwnych i głupich pocieszeń zachęca do spojrzenia na problemy z szerszej perspektywy, bo - jak sam mówi - każdy kryzys jest niepowtarzalną szansą na nowe. Szansą na to, by żyć pełniej i prawdziwiej.

Parafia pw. Trójcy Świętej - Przytoczna

ks. Sławomir Kupiec (2001-02-21)

Rezydenci

Przytoczna - 2423, Dębówko - 165 (2,5 km), Gaj - 56 (5 km), Krasne Dłusko - 217 (6 km), Nowa Niedrzwica - 305 (4 km), Poręba - 15 (6 km)