Przytoczna

5 dziecięcych języków miłości [oprawa miękka]
Gary Chapman, Ross Campbell
5 dziecięcych języków miłości [oprawa miękka]
Każde dziecko ma podstawowy język miłości – jest nim sposób, w jaki najlepiej rozumie miłość rodziców. Z tej książki dowiesz się, jak rozpoznać podstawowy język miłości twojego dziecka i jak porozumiewać się z nim tym językiem. Poznasz też cztery inne, a wszystkie one uświadamiają dziecku, że je kochasz. Dziecko, które wie, że jest kochane, wyrośnie na bezinteresownego, kochającego i odpowiedzialnego dorosłego człowieka.

Parafia pw. Trójcy Świętej - Przytoczna

ks. Sławomir Kupiec (2001-02-21)

Rezydenci

Przytoczna - 2423, Dębówko - 165 (2,5 km), Gaj - 56 (5 km), Krasne Dłusko - 217 (6 km), Nowa Niedrzwica - 305 (4 km), Poręba - 15 (6 km)