Międzyrzecz

parafia pw. Pierwszych Męczenników Polski

Mój pierwszy modlitewnik

Zbiór pięknych i prostych modlitw dla dzieci. Napisane zrozumiałym dla najmłodszych językiem teksty oraz kolorowo zilustrowane strony tej książki mogą stać się pierwszą szkołą modlitwy. Podarowanie dziecku takiego prezentu to doskonała okazja do nauczenia go codziennej, osobistej rozmowy z Panem Bogiem.

Parafia pw. Pierwszych Męczenników Polski - Międzyrzecz

ks. Marek Rogeński SAC (2009-08-01)

MIĘDZYRZECZ – 7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00 (lipiec-wrzesień-20:00); MIĘDZYRZECZ kaplica w Areszcie Śledczym 15:00, 15:45 - sobota; GORZYCA – 10:00; ŚWIĘTY WOJCIECH – 11:15;

13 listopada biskup diecezjalny Stefan Regmunt podniósł kościół parafialny pw. Pierwszych Męczenników Polski w Międzyrzeczu do rangi sanktuarium.

Warto naprawić małżeństwo