Międzyrzecz

Świętość zaczyna się zwyczajnie... od uśmiechu
O. Leon Knabit OSB
Świętość zaczyna się zwyczajnie... od uśmiechu
Zastanówmy się dzisiaj nad tym i w ogóle zacznijmy myśleć, mając w tle całe nasze życie katolickie, jak to jest – dlaczego należymy do tej części Kościoła żywego, która umacnia swoją wiarę, a przez to spoistość Kościoła i przynależność do Ludu Bożego przez branie udziału w niedzielnej Mszy św.

Parafia pw. Pierwszych Męczenników Polski - Międzyrzecz

ks. Marek Rogeński SAC (2009-08-01)

MIĘDZYRZECZ – 7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00 (lipiec-wrzesień-20:00); MIĘDZYRZECZ kaplica w Areszcie Śledczym 15:00, 15:45 - sobota; GORZYCA – 10:00; ŚWIĘTY WOJCIECH – 11:15;

13 listopada biskup diecezjalny Stefan Regmunt podniósł kościół parafialny pw. Pierwszych Męczenników Polski w Międzyrzeczu do rangi sanktuarium.

Urzekająca