Kaława

To, co najważniejsze
Augustyn Pelanowski OSPPE
To, co najważniejsze
To, co jest NAJWAŻNIEJSZE, jest niewidoczne dla oczu. To, co jest najważniejsze, jest między Tobą a Bogiem i nikt tego nie powinien widzieć. To nie jest przeznaczone dla ludzkich oczu. Należne jest tylko oku Bożemu. W oku Bożym, którego nie widzisz, możesz stworzyć z Bogiem najprawdziwszą więź. To, jest najważniejsze dla Ciebie ­ żebyś wreszcie zobaczył, że Bóg cię widzi, że Bóg cię słyszy, że JESTEŚ przed Nim. Jesteś i będziesz istnieć.

Parafia pw. św. Mikołaja - Kaława

ks. Dariusz Błażek SDB (2007-07-01)

Kaława, Boryszyn - (9 km), Kaława PGR - (1 km), Kęszyca - (9 km), Nietoperek - (6 km), Szumiąca - (4 km), Wysoka - (5 km)

• Kaława 63