Kaława

Traktuj ją jak cenny skarb
Mark Gungor
Traktuj ją jak cenny skarb
Jeśli jesteś typowym przedstawicielem płci męskiej, to z pewnością troszczysz się o swój samochód, regularnie sprawdzając jego stan, aby mógł służyć ci jak najdłużej. Prawdopodobnie jesteś również mistrzem w oglądaniu telewizji, czemu potrafisz poświęcić całą swoją uwagę. Jednak dość rzadko jesteś w podobny sposób skupiony na kobiecie, którą wybrałeś sobie na całe życie.

Parafia pw. św. Mikołaja - Kaława

ks. Dariusz Błażek SDB (2007-07-01)

Kaława, Boryszyn - (9 km), Kaława PGR - (1 km), Kęszyca - (9 km), Nietoperek - (6 km), Szumiąca - (4 km), Wysoka - (5 km)

• Kaława 63