Kaława

Samarytanin, kapelusznice i kot
Ks. Jan Kaczkowski
Samarytanin, kapelusznice i kot
Zapraszamy Cię na wyjątkowe spotkanie z księdzem Janem Kaczkowskim, który mówiąc o pomaganiu porusza także kilka pobocznych, równie ważnych wątków (np.: czy zawsze należy mówić prawdę?), dzieli się z nami doświadczeniem pracy w hospicjum i spotkań z zatwardziałymi komunistami oraz odpowiada na wiele trudnych pytań, jak np.: „ Czy będąc śmiertelnie chorym należy czekać na cud?”

Parafia pw. św. Mikołaja - Kaława

ks. Dariusz Błażek SDB (2007-07-01)

Kaława, Boryszyn - (9 km), Kaława PGR - (1 km), Kęszyca - (9 km), Nietoperek - (6 km), Szumiąca - (4 km), Wysoka - (5 km)

• Kaława 63