Bobowicko

Msza katolicka
bp Athanasius Schneider, Aurelio Porfiri
Msza katolicka
Jesteśmy dziś świadkami coraz częstszego profanowania Mszy Świętej. Wielu ludzi pragnie ją unowocześnić, dostosować do wymagań świata i uatrakcyjnić. Biskup Athanasius Schneider wraz z Aurelio Porfirim przypominają nam, że Msza Święta jest najwyższą formą chrześcijańskiej modlitwy i powinniśmy ją sprawować z jak największą czcią.

Parafia pw. Miłosierdzia Bożego - Bobowicko

ks. Andrzej Kugielski (2001-08-22)

Wtorek - godz. 18.00 - 19.00, Czwartek - godz. 16.30 - 17.30

Bobowicko. Gumniska - (5 km), Karolewo - (2 km), Kuligowo -(4 km), Międzyrzecz-Obrzyce - (1,5 km), Żółwin - (3 km)