Siedlisko

Niebo przemówiło
Carver Alan Ames
Niebo przemówiło
Wszyscy pragniemy, by Bóg dotknął naszych serc, oczekujemy z utęsknieniem Jego bliskości i słów, podczas codziennej modlitwy. Jeden z największych współczesnych mistyków, Carver Alan Ames, autor książki Oczami Jezusa”, otrzymał niezwykły dar wyjątkowej bliskości Jezusa, Matki Bożej oraz Świętych Kościoła. Najcudowniejsze przesłania, które usłyszał podczas rozmów z Panem oraz tymi, którzy czerpią radość ze szczęścia wiecznego, zapisał właśnie w tej książce.

Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny - Siedlisko

ks. Zbigniew Wokotrub (2005-12-10)

Siedlisko - 1743, Bielawy - 687 (10 km), Borowiec - 241 (6 km), Borowiec PGR - 74 (8 km), Dębianka - 61 (8 km), Kierzno - 199 (12 km), Piękne Kąty - 96 (3 km), Radocin - 91 (8 km), Różanówka - 16 (6 km), Ustronie - 4 (8 km), Zwierzyniec - 45 (4 km)

• pl. Zamkowy 17