Siedlisko

parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

Barwy Chorału ton pierwszy

Barwy Chorału to wyjątkowa edycja ukazująca chorał gregoriański nie tylko jako muzykę sakralną, ale  jako kod do zrozumienia europejskiej kultury w ośmiu duchowych odsłonach. Choć każda z ośmiu płyt  serii jest dziełem samym w sobie, jednak wyrafinowane gusta odkryją niesamowitą satysfakcję z porównywania ze sobą wszystkich ośmiu tonów.

Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny - Siedlisko

ks. Zbigniew Wokotrub (2005-12-10)

Siedlisko - 1743, Bielawy - 687 (10 km), Borowiec - 241 (6 km), Borowiec PGR - 74 (8 km), Dębianka - 61 (8 km), Kierzno - 199 (12 km), Piękne Kąty - 96 (3 km), Radocin - 91 (8 km), Różanówka - 16 (6 km), Ustronie - 4 (8 km), Zwierzyniec - 45 (4 km)

• pl. Zamkowy 17