Nowa Sól

Źródła naszej nadziei
Abp Fulton Sheen
Źródła naszej nadziei
Nieprzemijające słowa pociechy i ufności. Teksty abp. Fultona J. Sheena, choć powstawały kilkadziesiąt lat temu, nie tracą na aktualności. Pozwalają nam nie tylko lepiej rozumieć duchową rzeczywistość, ale także doskonalić się duchowo

Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny - Nowa Sól

ks. Jerzy Frąckowiak (1992-12-26)

Nowa Sól - 3970, Modrzyca - 750 (0,5 km) Ulice: Batorego, Bema, Botaniczna, Chrobrego, Czarnieckiego, Dąbrowskiej, Graniczna, Grobla, Grunwaldzka, Jagiellońska, Jedności Robotniczej, Jodłowa, Kamienna, Kasztanowa, Kazimierza Wielkiego, Kombatantów, Konopnickiej, Kowalskiej, Krzywoustego, Kunickiego, Kwiatowa, Os. Kwiatowe I i II, Leśna, Lubuska, Łokietka, Łużycka, Mała, Metalowca, Mieszka I, Miodowa, Morelowa, Nałkowskiej, Nowa, Nowosolska, Odlewnika, Okrężna, Okrzei, Orkana, Orzeszkowa, Plater, Podgórna, Poniatowskiego, Różana, Spokojna, Szkolna, Świerkowa, Wąska, Wiejska, Wilcza, Wodna, Współczesna, Zamiejska, Zielonogórska.

NOWA SÓL – 8:00, 9:30 11:00, 12:30, 18:00

Parafia Wniebowzięcia NMP została wyodrębniona z parafii św. Antoniego, prowadzonej przez OO. Kapucynów z Prowincji Krakowskiej.

Warto być ojcem