Nowa Sól

parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

Jak budować piękne życie?
Jan Andrzej Kłoczowski OP
Jak budować piękne życie?
Szukając jakiegoś tematu wiodącego do rozważania o dojrzałym chrześcijaństwie i dojrzałym człowieczeństwie wpadłem na pomysł, by zrobić rachunek sumienia z dojrzałości naszego chrześcijaństwa, za punkt odniesienia biorąc Kazanie na górze. To jest bowiem ta miara, wedle której musimy mierzyć nasze życie, jeżeli naprawdę poważnie traktujemy naszą wiarę.

Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny - Nowa Sól

ks. Jerzy Frąckowiak (1992-12-26)

Nowa Sól - 3970, Modrzyca - 750 (0,5 km) Ulice: Batorego, Bema, Botaniczna, Chrobrego, Czarnieckiego, Dąbrowskiej, Graniczna, Grobla, Grunwaldzka, Jagiellońska, Jedności Robotniczej, Jodłowa, Kamienna, Kasztanowa, Kazimierza Wielkiego, Kombatantów, Konopnickiej, Kowalskiej, Krzywoustego, Kunickiego, Kwiatowa, Os. Kwiatowe I i II, Leśna, Lubuska, Łokietka, Łużycka, Mała, Metalowca, Mieszka I, Miodowa, Morelowa, Nałkowskiej, Nowa, Nowosolska, Odlewnika, Okrężna, Okrzei, Orkana, Orzeszkowa, Plater, Podgórna, Poniatowskiego, Różana, Spokojna, Szkolna, Świerkowa, Wąska, Wiejska, Wilcza, Wodna, Współczesna, Zamiejska, Zielonogórska.

NOWA SÓL – 8:00, 9:30 11:00, 12:30, 18:00

Parafia Wniebowzięcia NMP została wyodrębniona z parafii św. Antoniego, prowadzonej przez OO. Kapucynów z Prowincji Krakowskiej.