Nowa Sól

Jak mała Helenka została wielką Świętą
Ewa Skarżyńska
Jak mała Helenka została wielką Świętą
Inspirująca dzieci, historia św. Faustyny Kowalskiej, małej Helenki, która została wielką Świętą. Zawiera najważniejsze fakty z życia Świętej, apostołki Bożego miłosierdzia, kanonizowanej w 1993 roku przez papieża Jana Pawła II. Jezus objawił jej tajemnicę Bożego miłosierdzia, którą Faustyna, dzięki swej wierze, mogła zanieść całemu światu.

Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny - Nowa Sól

ks. Jerzy Frąckowiak (1992-12-26)

Nowa Sól - 3970, Modrzyca - 750 (0,5 km) Ulice: Batorego, Bema, Botaniczna, Chrobrego, Czarnieckiego, Dąbrowskiej, Graniczna, Grobla, Grunwaldzka, Jagiellońska, Jedności Robotniczej, Jodłowa, Kamienna, Kasztanowa, Kazimierza Wielkiego, Kombatantów, Konopnickiej, Kowalskiej, Krzywoustego, Kunickiego, Kwiatowa, Os. Kwiatowe I i II, Leśna, Lubuska, Łokietka, Łużycka, Mała, Metalowca, Mieszka I, Miodowa, Morelowa, Nałkowskiej, Nowa, Nowosolska, Odlewnika, Okrężna, Okrzei, Orkana, Orzeszkowa, Plater, Podgórna, Poniatowskiego, Różana, Spokojna, Szkolna, Świerkowa, Wąska, Wiejska, Wilcza, Wodna, Współczesna, Zamiejska, Zielonogórska.

NOWA SÓL – 8:00, 9:30 11:00, 12:30, 18:00

Parafia Wniebowzięcia NMP została wyodrębniona z parafii św. Antoniego, prowadzonej przez OO. Kapucynów z Prowincji Krakowskiej.

Warto być ojcem