Nowa Sól

Nie bój się, wierz tylko
Józef Witko OFM
Nie bój się, wierz tylko
Myślą przewodnią książki stają się słowa Jezusa wypowiedziane do Jaira, przełożonego synagogi, którego córka zachorowała i zmarła: „Nie bój się, wierz tylko, a twoja córka będzie ocalona”. Książka składa się z trzech części: rozważań, modlitw o uzdrowienie i uwolnienie oraz świadectw ludzi o działaniu Ducha Świętego w ich życiu.

Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny - Nowa Sól

ks. Jerzy Frąckowiak (1992-12-26)

Nowa Sól - 3970, Modrzyca - 750 (0,5 km) Ulice: Batorego, Bema, Botaniczna, Chrobrego, Czarnieckiego, Dąbrowskiej, Graniczna, Grobla, Grunwaldzka, Jagiellońska, Jedności Robotniczej, Jodłowa, Kamienna, Kasztanowa, Kazimierza Wielkiego, Kombatantów, Konopnickiej, Kowalskiej, Krzywoustego, Kunickiego, Kwiatowa, Os. Kwiatowe I i II, Leśna, Lubuska, Łokietka, Łużycka, Mała, Metalowca, Mieszka I, Miodowa, Morelowa, Nałkowskiej, Nowa, Nowosolska, Odlewnika, Okrężna, Okrzei, Orkana, Orzeszkowa, Plater, Podgórna, Poniatowskiego, Różana, Spokojna, Szkolna, Świerkowa, Wąska, Wiejska, Wilcza, Wodna, Współczesna, Zamiejska, Zielonogórska.

NOWA SÓL – 8:00, 9:30 11:00, 12:30, 18:00

Parafia Wniebowzięcia NMP została wyodrębniona z parafii św. Antoniego, prowadzonej przez OO. Kapucynów z Prowincji Krakowskiej.

Warto naprawić małżeństwo