Żarki Wielkie

Zdumiewające właściwości magnezu
Ana Maria L. Bergasa
Zdumiewające właściwości magnezu
Cierpisz na drżenie powieki? Towarzyszy ci permanentny stres, który objawia się w postaci niepokoju, złego samopoczucia, ciągłych stanów lękowych i rozdrażnienia? Dręczy cię ucisk w klatce piersiowej i uczucie kołatania serca, a wyniki badania EKG nie wskazują na żadne problemy kardiologiczne? Masz problemy ze snem? Często budzisz się o świcie? Śnisz o tym, że spadasz? To mogą być oznaki niedoboru magnezu!

Parafia pw. Matki Bożej Różańcowej - Żarki Wielkie

ks. Zdzisław Skorek (2012-06-18)

Żarki Wielkie, Buczyny - (2 km), Pustków - (3 km), Stare Czaple - (2 km), Żarki Małe - (2 km)

• Zwycięstwa 22
    Żarki Wielkie
    68-211 Nowe Czaple
  • tel.: 68-375-30-72

ŻARKI WIELKIE – 18:00 - sobota, 10:00, 18:00;

Żarki Wielkie po wojnie były obsługiwane przez proboszcza parafii Tuplice, potem Niwicy. Po erygowaniu parafii, siedzibą została Łęknica. Dopiero pod koniec czerwca 1971 r. Żarki Wielkie otrzymały samodzielnego wikariusza ks. Józefa Kruka. W 1972 r. wraz z reorganizacją struktur terytorialnych kościoła na ziemiach zachodnich, parafia ta przeszła do diecezji gorzowskiej.

Warto pokochać teściową