Niwica

Droga doskonałości [OPRAWA MIĘKKA] [FORMAT KIESZONKOWY]
św. Teresa od Jezusa
Droga doskonałości [OPRAWA MIĘKKA] [FORMAT KIESZONKOWY]
Teresa pisze – a właściwie mówi, gdyż ona, pisząc, zawsze prowadzi dialog, zwraca się do czytelnika-słuchacza lub do Boga – dlatego, że inni tego chcą. Pisząc pragnie pozostawać cały czas w przestrzeni posłuszeństwa (spowiednik, siostry), gdyż ma świadomość, że tylko wówczas będzie w stanie napisać coś, co nie zaszkodzi innym na ich drodze życia. „Primum non nocere”. Ta podstawowa zasada będzie jej towarzyszyć na wszystkich stronach tego dzieła.

Parafia pw. Trójcy Świętej - Niwica

ks. Marek Czerniawski (2007-08-01)

Niwica, Bogaczów - (5 km), Chwaliszowice - (3 km), Czaple - (5 km), Dąbrowa Łużycka - (12 km), Gniewoszyce - (2 km), Jasionów - (2 km), Karsówka - (9 km), Łuków-Żaków - (3 km), Marcinów - (3 km), Mieszków - (4 km), Mielno - (23 km), Piotrów - (20 km), Wierzbięcin - (7 km), Włostowice - (2 km)

Niwica
    68-211 Nowe Czaple
  • tel.: 068-375-35-09

Niwica - 8:00, 11:30; Dąbrowa Łużycka - 9:30;

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.