Niwica

Testament Jezusa
Ks. Stanisław Orzechowski
Testament Jezusa
Jak wypełnić testament Jezusa? Czy próbujemy wezwanie do miłości wzajemnej przełożyć na codzienność? Co najbardziej nam przeszkadza w wypełnianiu woli Boga? Ks. Orzechowski zachęca nas do prostowania naszych ścieżek przez przyjęcie miłości Chrystusa w sakramencie pokuty. Mówi też, w jaki sposób dobrze przygotować się do spowiedzi.

Parafia pw. Trójcy Świętej - Niwica

ks. Marek Czerniawski (2007-08-01)

Niwica, Bogaczów - (5 km), Chwaliszowice - (3 km), Czaple - (5 km), Dąbrowa Łużycka - (12 km), Gniewoszyce - (2 km), Jasionów - (2 km), Karsówka - (9 km), Łuków-Żaków - (3 km), Marcinów - (3 km), Mieszków - (4 km), Mielno - (23 km), Piotrów - (20 km), Wierzbięcin - (7 km), Włostowice - (2 km)

Niwica
    68-211 Nowe Czaple
  • tel.: 068-375-35-09

Niwica - 8:00, 11:30; Dąbrowa Łużycka - 9:30;

Dzikie serce

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.