Łęknica

Tajemnice bardzo szczęśliwych małżeństw
Shaunti Feldhahn
Tajemnice bardzo szczęśliwych małżeństw
Czy kiedykolwiek zdarzyło ci się patrzeć na szczęśliwe małżeństwo i zadawać sobie w głowie pytanie: „Ciekawe, jak oni to robią”? Teraz możesz się dowiedzieć! Shaunti Feldhahn, autorka bestsellerowych poradników dla par (Tylko dla kobiet, Tylko dla mężczyzn) przedstawia nam 12 cech i nawyków, które łączą wszystkie badane przez nią szczęśliwe małżeństwa. A co w tym wszystkim jest najlepsze? Tych nawyków każdy może się nauczyć!

Parafia pw. św. Barbary - Łęknica

ks. Józef Popiel (2012-02-18)

Łęknica, Bronowice - (2 km), Nowe Czaple - (3 km), Przewoźniki - (7 km)

• XX-lecia 12
    68-208 Łęknica
  • tel.: 68-375-30-40

ŁĘKNICA – 8:00, 11:00, 18:00; NOWE CZAPLE – 9:30, 12:30

Parafia powstała z podziału parafii w Tuplicach. Od 1957 r. Łęknica jest siedzibą parafii Żarki Wielkie. W 1981 r. zostaje samodzielną placówką duszpasterską.

Warto być ojcem

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.