Grotów

parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

10 sposobów na głupotę (własną)
Wojciech Jędrzejewski OP
10 sposobów na głupotę (własną)
Istnieje tylko jeden człowiek na świecie, którego możesz zmienić na lepsze – ty sam! – pisze o. Wojciech Jedrzejewski. Książka dla każdego, kto chce podjąć pracę nad sobą. Opisuje 10 zaczerpniętych u źródeł Pisma Świętego lekarstw na głupotę (własną).

Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny - Grotów

ks. Piotr Nowicki (2006-08-01)

Grotów, Bogumiłów - (11 km), Chudzowice - (12 km), Jędrzychowice - (5 km), Jędrzychowiczki - (8 km), Janików - (12 km), Strzeszowice - (12 km), Rościce - (7 km), Rusocice - (15 km)

Grotów
    68-213 Lipinki Łużyckie
  • tel.: 068-375-20-97

GROTÓW – 12:00; BOGUMIŁÓW – 10:30; STRZESZOWICE – 8:45

Po wojnie Grotów był filią Lipinek Łużyckich. Erekcja parafii odbyła się 15.07.1958 r. Do 1972 r. parafia ta należała do diecezji wrocławskiej.