Grotów

Święta Teresa od Jezusa uczy modlitwy
Tomás Álvarez OCD
Święta Teresa od Jezusa uczy modlitwy
Zgodnie z myślą samej Teresy, autor tej książki pragnie nie tyle przekazać, czym jest modlitwa terezjańska, ile wskazać, jak ją praktykować. Nie chce uczyć, czym jest modlitwa, ale uczy, jak się modlić. Jest to książka, która pokazuje, że świat modlitwy jest dostępny dla każdego, może też spełnić rolę przewodnika po modlitwie.

Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny - Grotów

ks. Piotr Nowicki (2006-08-01)

Grotów, Bogumiłów - (11 km), Chudzowice - (12 km), Jędrzychowice - (5 km), Jędrzychowiczki - (8 km), Janików - (12 km), Strzeszowice - (12 km), Rościce - (7 km), Rusocice - (15 km)

Grotów
    68-213 Lipinki Łużyckie
  • tel.: 068-375-20-97

GROTÓW – 12:00; BOGUMIŁÓW – 10:30; STRZESZOWICE – 8:45

Po wojnie Grotów był filią Lipinek Łużyckich. Erekcja parafii odbyła się 15.07.1958 r. Do 1972 r. parafia ta należała do diecezji wrocławskiej.

Warto naprawić małżeństwo