Górzyn

parafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

Staraniem Najwyższych Biskupów

Podstawowym celem publikacji "Staraniem Najwyższych Biskupów" jest udostępnienie i przedstawienie tych dokumentów Stolicy Apostolskiej, które wydawano dla zatwierdzenia lub innego rekomendowania drukowanych wydań ksiąg liturgicznych obrządku rzymskiego. W niniejszym, pierwszym tomie chodzi o księgi rzymskie wydawane w okresie od publikacji pierwszych drukowanych ich edycji aż do roku 1962, gdy ukazały się ostatnie wydania sprzed reform zarządzonych przez Sobór Watykański II w konstytucji Sacrosanctum Concilium.

Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny - Górzyn

ks. Leszek Białuga (2002-08-06)

Górzyn, Chocicz (5 km), Chocimek (8 km), Dąbrowa (5 km), Gozdno (1 km), Grabków (3 km), Janowice (7 km), Kałek (7 km), Lutol (3 km), Malwice (5 km), Mokra (10 km), Osiek (5 km), Tymienice (8 km)

GÓRZYN – 8:30, 13:00; CHOCICZ – 10:00; LUTOL – 11:30; OSIEK – 18:00 - sobota; CHOCIMEK – 15:30 - I niedz.