Górzyn

Komunikacja
ks. Marek Dziewiecki
Komunikacja
Książka "Komunikacja" w jasny sposób wyjaśnia czym jest dojrzała komunikacja. Pokazuje, dlaczego jest tak przydatna (od niej wprost zależy jakość naszego życia) i w jaki sposób się jej nauczyć. W książce znajdziesz mnóstwo życiowych przykładów, dzięki nim nauczysz się, jak reagować i jak wyrażać swoje zdanie i potrzeby, aby być zawsze zrozumianym.

Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny - Górzyn

ks. Leszek Białuga (2002-08-06)

Górzyn, Chocicz (5 km), Chocimek (8 km), Dąbrowa (5 km), Gozdno (1 km), Grabków (3 km), Janowice (7 km), Kałek (7 km), Lutol (3 km), Malwice (5 km), Mokra (10 km), Osiek (5 km), Tymienice (8 km)

GÓRZYN – 8:30, 13:00; CHOCICZ – 10:00; LUTOL – 11:30; OSIEK – 18:00 - sobota; CHOCIMEK – 15:30 - I niedz.