Górzyn

Jezus żyje
Sarah Young
Jezus żyje
Żyjemy w świecie, w którym nieustannie towarzyszą nam niepewność, zmartwienia i lęk. Kiedy SARAH YOUNG pisała książkę Jezus żyje, była w bardzo trudnym momencie swojego życia – cierpiała zarówno fizycznie, jak i duchowo. Jednak cały czas nieustannie wierzyła w jedno: nierozerwalną wieź z Jezusem.

Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny - Górzyn

ks. Leszek Białuga (2002-08-06)

Górzyn, Chocicz (5 km), Chocimek (8 km), Dąbrowa (5 km), Gozdno (1 km), Grabków (3 km), Janowice (7 km), Kałek (7 km), Lutol (3 km), Malwice (5 km), Mokra (10 km), Osiek (5 km), Tymienice (8 km)

GÓRZYN – 8:30, 13:00; CHOCICZ – 10:00; LUTOL – 11:30; OSIEK – 18:00 - sobota; CHOCIMEK – 15:30 - I niedz.

Seks jakiego nie znacie