Radnica

Niezwyciężony!
Nick Vujicic
Niezwyciężony!
Niezwyciężony! To jedno słowo chyba najlepiej opisuje Nicka Vujicica. Jest dla nas drogowskazem i zachętą do tego, by mimo przeciwności losu walczyć do końca. By walczyć o radość i satysfakcję z życia. Sam o swoim życiu mówi, że jest "obłędnie szczęśliwe", co biorąc pod uwagę jego niepełnosprawność niektórych może szokować. Jako swoją dewizę wybrał słowa "Wiara w działaniu" i o tym też mówi w książce Niezwyciężony!

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej - Radnica

ks. Jerzy Krauze (2011-08-01)

Radnica, Będów - (7 km), Sycowice - (8 km), Szklarka Radnicka - ( 4 km)

Radnica
    66-600 Krosno Odrzańskie
  • tel.: 68-383-15-27

RADNICA – 18:00 - sobota, 12:30; BĘDÓW – 9:30; SYCOWICE – 11:00; SZKLARKA RADNICKA – 8:00

Radnica wraz z okolicznymi wioskami należała początkowo do parafii w Nietkowicach. Z dniem 22.11.1970 r. wikariuszem samodzielnym w Radnicy został mianowany ks. J. Mizera. Rok później następuje erekcja parafii. W latach 1973-74 zaadoptowano budynek gospodarczy, który po gruntownym remoncie pośw. w czasie wizytacji kanonicznej w 1977 r. W tym samym roku rozpoczęto remont kaplicy parafialnej w Radnicy.

Seks jakiego nie znacie