Połupin

parafia pw. bł. Karoliny Kózki

Duch Święty rozdaje prezenty (gołębica)
bp Antoni Długosz
Duch Święty rozdaje prezenty (gołębica)
Bp Antoni Długosz prostym językiem – z jakiego jest powszechnie znany – przypomina najważniejsze prawdy o sakramencie bierzmowania. Pragnie przekonać młodych ludzi, że życie człowieka, który stara się kochać Pana Jezusa i pozwala się prowadzić Duchowi Świętemu, jest niezwykle wartościowe, fascynujące.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózki - Połupin

ks. Andrzej Cieślak (1995-01-25)

Połupin, Nowy Zagór - (4 km), Nowy Raduszec - (7 km), Retno - (9 km), Stary Raduszec - (4 km), Strumienno - (8 km)

POŁUPIN – 18:00 - sobota, 10:30; NOWY ZAGÓR – 9:00; STARY RADUSZEC – 12:00; STRUMIENNO – 13:00

Parafia powstała z podziału parafii w Krośnie Odrz. Erekcji dokonał Ordynariusz diecezji bp Adam Dyczkowski.