Dychów

Dom w Bogu
Augustyn Pelanowski OSPPE
Dom w Bogu
Książka jest piękną i mądrą medytacją o. Augustyna Pelanowskiego na temat Księgi Tobiasza. Opowiada o naszym zagubieniu w świecie, w naszych rodzinach i potrzebie odzyskania serca i uzdrowieniu naszych uczuć. Tłumaczy symbolikę zawartą w Księdze Tobiasza i pomaga zrozumieć Słowo, jakie kieruje do nas Bóg.

Parafia pw. Miłosierdzia Bożego - Dychów

ks. Marek Kowal (2008-09-11)

Rezydenci

Dychów, Bronków - (7 km), Brzezinka - (2 km), Brzózka - (5 km), Chromów - (3 km), Dąbki - (2 km), Kołatka - (4 km), Prądocinek - (1 km), Stary Zagór - (1,5 km)

DYCHÓW – 8:00, 11:00; BRONKÓW – 9:30; BRZÓZKA – 12:30

Parafia w Dychowie powstała z podziału parafii p.w. Podwyższenia Krzyża Św. w Bobrowicach i odłączenia miejscowości Brzózka, Dąbki, Stary Zagór z parafii pw. św. Jadwigi w Krośnie Odrz.

Krokodyl dla ukochanej