Dychów

Życie Dawida
Dorota Wolska
Życie Dawida
Jak uporządkować swoje życie? Nie potrzebujesz wielkiego planu. Jeśli postawisz Boga na pierwszym miejscu, On zajmie się wszystkimi Twoimi sprawami. Jak to zrobić? Zacznij 365 dni słuchania Słowa pełnego wdzięczności. Razem z biblijnym królem Dawidem – mistrzem modlitwy i człowiekiem wielkiego zaufania – wyjdź w drogę, która odmieni twoją codzienność.

Parafia pw. Miłosierdzia Bożego - Dychów

ks. Marek Kowal (2008-09-11)

Rezydenci

Dychów, Bronków - (7 km), Brzezinka - (2 km), Brzózka - (5 km), Chromów - (3 km), Dąbki - (2 km), Kołatka - (4 km), Prądocinek - (1 km), Stary Zagór - (1,5 km)

DYCHÓW – 8:00, 11:00; BRONKÓW – 9:30; BRZÓZKA – 12:30

Parafia w Dychowie powstała z podziału parafii p.w. Podwyższenia Krzyża Św. w Bobrowicach i odłączenia miejscowości Brzózka, Dąbki, Stary Zagór z parafii pw. św. Jadwigi w Krośnie Odrz.

Warto być ojcem