Dychów

Radość wbrew przeciwnościom
Stasi Eldredge
Radość wbrew przeciwnościom
Wszyscy poświęcamy mnóstwo energii na szukanie szczęścia, ale przeważnie nie potrafimy go utrzymać. Gdy przychodzi realne życie, okoliczności wywołują w nas emocjonalną karuzelę. Biblijne wezwanie „zawsze się radujcie” brzmi niemal szaleńczo i niepraktycznie. Nie musi tak jednak być.

Parafia pw. Miłosierdzia Bożego - Dychów

ks. Marek Kowal (2008-09-11)

Rezydenci

Dychów, Bronków - (7 km), Brzezinka - (2 km), Brzózka - (5 km), Chromów - (3 km), Dąbki - (2 km), Kołatka - (4 km), Prądocinek - (1 km), Stary Zagór - (1,5 km)

DYCHÓW – 8:00, 11:00; BRONKÓW – 9:30; BRZÓZKA – 12:30

Parafia w Dychowie powstała z podziału parafii p.w. Podwyższenia Krzyża Św. w Bobrowicach i odłączenia miejscowości Brzózka, Dąbki, Stary Zagór z parafii pw. św. Jadwigi w Krośnie Odrz.

Warto naprawić małżeństwo