Bytnica

Życie Dawida
Dorota Wolska
Życie Dawida
Jak uporządkować swoje życie? Nie potrzebujesz wielkiego planu. Jeśli postawisz Boga na pierwszym miejscu, On zajmie się wszystkimi Twoimi sprawami. Jak to zrobić? Zacznij 365 dni słuchania Słowa pełnego wdzięczności. Razem z biblijnym królem Dawidem – mistrzem modlitwy i człowiekiem wielkiego zaufania – wyjdź w drogę, która odmieni twoją codzienność.

Parafia pw. św. Apostołów Piotra i Pawła - Bytnica

ks. Sławomir Strzyżykowski (2009-08-01)

Bytnica, Budachów - (6 km), Dobrosułów - (12 km), Drzewica - (3,5 km), Głębokie - (3 km), Grabin - (10 km), Gryżyna - (9 km), Kępiny - (9 km), Pliszka - (15 km), Struga - (5 km), Smolary - (4 km)

Bytnica - 8:30, 13:00; Budachów - 10:00, 13:00; Dobrosułów - 11:30; Grabin - 8: 30; Gryżyna - 10:00; Struga - 11:30.

Parafia powstała z podziału par. w Gądkowie Wielkim. Od 1974 do 1989 r. obsługiwana przez Księży Salezjanów. W 1982 r. kościół w Gryżynie, dotychczasowa filia parafii w Toporowie, zostaje włączony do parafii w Bytnicy.

Warto naprawić małżeństwo