Bobrowice

Wytrwanie w czasie ucisku
Paul Estabrooks, Jim Cunningham
Wytrwanie w czasie ucisku
W tej książce przedstawiamy świadectwa chrześcijan żyjących w krajach lub regionach, w których kościoły są prześladowane świadectwa, którymi dzielą się z nami, ludźmi żyjącymi jeszcze w stopniowo kurczącym się wolnym świecie. Wierzymy, że biblijne zasady, które można odnaleźć w ich świadectwach, są zarodkami duchowego odnowienia każdego społeczeństwa i kultury. W czasie burz podobnie jak oni, my także wiele dowiemy się o Jezusie - i to On jest centralną postacią tej książki.

Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego - Bobrowice

ks. Jerzy Waściński (2015-03-21)

Sobota: 10:00 - 11:00

Bobrowice, Barłogi - (2 km), Chojnowo - (4 km), Dachów - (5 km), Dęby - (8 km), Janiszowice - (7 km), Kosierz - (7 km), Kukadło - (2 km), Lubiatów - (10 km), Przychów - (10 km), Strużka - (6 km), Tarnawa - (12 km), Wełmice - (14 km), Żarków -(8 km)

Bobrowice - 8:00, 12:30; Kosierz - 11:00; Dachów - 08:00; Janiszowice - 11:00; Lubiatów - 09:45; Tarnawa - 12:15; Wełmice - 09:45

Parafia Bobrowice formalnie powstała w 1951 r., natomiast już od 1945 r. była filią parafii św. Jadwigi w Krośnie Odrz. W 1945 r. zbór ewangelicki,zbudowany z cegły w stylu bazylikowym, został przystosowany do kultu katolickiego.