Nowe Miasteczko

Małżeństwo o jakim marzysz
Gary Chapman
Małżeństwo o jakim marzysz
Niezależnie od tego, czy jesteście nowożeńcami, rozpoczynającymi dopiero nowy etap życia jako mąż i żona, czy też weteranami, mającymi już za sobą wiele wyzwań, powinniście zdawać sobie jasno sprawę, że tak naprawdę jedynym celem małżeństwa jest osiągnięcie prawdziwej jedności we wszystkich dziedzinach życia. Bez osiągnięcia tego celu nie ma szansy, aby małżeństwo mogło być udane. Jak tego dokonać na dowolnym etapie waszego życia małżeńskiego? O tym właśnie mówi znakomita książka Gary'ego Chapmana.

Parafia pw. św. Marii Magdaleny - Nowe Miasteczko

ks. Jan Sobolewski (2005-08-01)

Nowe Miasteczko - 3230, Borów Polski - 82 (4 km), Gołaszyn - 372 (l km)| Konin - 62 (3 km), Nieciecz -124 (5 km), Popęszyce -180 (4,5 km), Rejów - 260 (4 km)

• Polna 2