Miłaków

parafia pw. św. Bartłomieja Apostoła

Medytacja Chrześcijańska
Ernest E. Larkin O. Carm.
Medytacja Chrześcijańska
Medytacja Chrześcijańska. Kontemplatywna modlitwa na dziś zawiera kilka wcześniej publikowanych artykułów na temat osobistej podróży duchowej o. Larkina do praktyki modlitwy prowadzącej do środka i Medytacji Chrześcijańskiej. Książka jest dialogiem dziedzictwa Karmelu z innymi współczesnymi wykładniami mądrości Ojców Pustyni. Zawiera wiele pomocnych rad dla początkujących na drodze kontemplacji i odkrywa nowe głębiny dla tych, którzy się już na niej znajdują.

Parafia pw. św. Bartłomieja Apostoła - Miłaków

ks. Ryszard Mulawa (2011-08-01)

Miłaków - 345, Bukowica - 134 (12 km), Nowy Bukowiec - 10 (13 Zagórze - 24 (10 km), Zimna Brzeźnica - 346 (6 km), Żuków - 261 (2 km)

Miłaków